LinkedIn PL EN

O firmie

Przedsiębiorstwo SANIMET, którego właścicielem i założycielem jest Krzysztof Grzywacz, powstało w 1980 roku. Początkowo działało na rynku robot instalacyjno – inżynieryjnych związanym z budową rurociągów, wodociągów i kanalizacji. Obecnie SANIMET jest jedną z wiodących na polskim rynku firm mikrotunelingowych oferującą wysokiej jakości rozwiązania w technologii bezwykopowej.

Największy rozwój firmy nastąpił w 2009 roku po wykupieniu zagranicznej firmy mikrotunelingowej wraz z zapleczem sprzętowym firmy Herrenknecht oraz zatrudnieniu wykwalifikowanych operatorów maszyn przewiertowych, którzy swoje doświadczenie zdobywali w Niemczech, Austrii i na Dalekim Wschodzie.

Nasze doświadczenie i ciągłe inwestycje w wysokiej jakości sprzęt pozwalają nam wykonywać prace mikrotunelingowe na najwyższym poziomie, spełniając wszelkie wymagania instytucji zamawiających. Podążając za najnowszymi standardami technologii bezwykopowej stale powiększamy naszą flotę maszyn mikrotunelingowych firmy HERRENKNECHT, która jest wiodącym na świecie producentem sprzętu do tunelowania.

SANIMET udowodnił swoją pozycję na rynku, wykonując wiele wymagających projektów mikrotunelingowych o długości ponad 50 km, nie tylko w Polsce, ale także w innych krajach europejskich, takich jak Rumunia, Niemcy, Estonia, Litwa, Białoruś czy Czechy.

Firma SANIMET zatrudnia 80 osób, w tym wysoko wykwalifikowanych operatorów maszyn, doświadczoną kadrę inżynieryjno - techniczną oraz menedżerską.

Wysoka jakość wykonywanych usług, terminowość, doświadczenie, wdrażanie innowacyjnych technologii, bogate zaplecze sprzętowe oraz wykwalifikowany personel są kluczem do naszego sukcesu.

Sanimet 2015 - Wszystkie prawa zastrzeżone